deneme bonusu hot air balloon tours cappadocia eseranaokulu.com/a>

İstanbul Çamaşlılar Derneğimizle Biriz Beraberiz.

İstanbul Çamaşlılar Derneğimizle Biriz Beraberiz.

        İstanbul Çamaşlılar Derneği Başkanı Mehmet Tepe ve dernek yönetim kurumları üyelerini Belediye Başkanımız Leyla Çıtır İlçemiz hanımeli Kooperatifinde ağırladı. Kurban Bayramı ve Çamaş Konyonu dolayısıyla İlçemizde bulunun dernek heyeti ile ilçemizin sorunları ve çözüm yolları istişare edildi.

Hepimizin ortak bir sevdası var oda hiç şüphesiz Çamaş'tır" 

     Belediye Başkanımız Leyla ÇITIR yapmış olduğu açıklamada; "Çamaşlılar derneğimiz bizim gurbetteki yüz akımız olmuştur bundan böyle de öyle olacaktır. Derneğimizin özellikle öğrencilerimize yönelik burs faaliyetleri takdire şayandır. Birlikteliğimiz ilçemiz adına som derece önemlidir. Hepimizin ortak bir sevdası var oda hiç şüphesiz Çamaş'tır"  dedi.

Bizim için doyduğumuz yerden daha önemlisi doğduğumuz yerdir

        Dernek Başkanı Tepe ; "Bugün sılada olmamız, Başkanımız leyla Hanımın ev sahipliğinde ağırlanmamız bizim özlediğimiz bir tablo idi. Bizim için doyduğumuz yerden daha önemlisi doğduğumuz yerdir. Buranın yöneticilerinin bize olan ilgi ve alakası bizleri gurbette daha güçlü kılacaktır. Birliğimizden bütünlüğümüzden kazanan Çamaş olacaktır. Bu vesile ile tekrar Belediye Başkanımızı tebrik ediyor. Başarılar diliyorum." dedi


Copyrigt © 2023 T.C. Çamaş Belediyesi ®