deneme bonusu hot air balloon tours cappadocia eseranaokulu.com/a>

Doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüleyen Çamaş Kanyon Tesislerini, törenle hizmete açtık.

Doğal güzellikleriyle ziyaretçilerini büyüleyen Çamaş Kanyon Tesislerini, törenle hizmete açtık.

 25 kilometre uzunluğundaki Çamaş Kanyonu’nda yer alan doğa yürüyüş parkuru, törenle açıldı.  Tesislerin açılış törenine katılanlar:  CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, CHP İl Başkanı Bülent Akpınar, Çamaş Belediye Başkanı Leyla Çıtır, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar, Ordu İl Kültür ve Turizm Müdürü Uğur Toparlak İlçedeki bazı STK Başkanları Vatandaşlar. Doğal Güzellikleriyle Büyüleyen Bir Kanyon Çamaş ilçesinde yer alan Çamaş Kanyonu, doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin gözdesi. Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan kanyon, farklı bitki ve hayvan türlerine de ev sahipliği yapıyor. Doğal Güzellikleriyle Büyüleyen Bir Kanyon Çamaş ilçesinde yer alan Çamaş Kanyonu, doğal güzellikleriyle yerli ve yabancı turistlerin gözdesi. Muhteşem manzaralara ev sahipliği yapan kanyon, farklı bitki ve hayvan türlerine de ev sahipliği yapıyor.

Doğa Yürüyüşleri İçin İdeal Bir Parkur

Yürüyüş parkurları ile doğa severlere farklı bir deneyim sunan Çamaş Kanyonu, doğal güzelliği ve canlılığıyla Guinness’e aday. Farklı zorluk derecelerinde parkurlara sahip olan kanyon, her seviyeden doğa yürüyüşçüsüne hitap ediyor.

    Törende konuşan Çamaş Belediye Başkanı Leyla Çıtır, kanyonun turizme kazandırılması için yapılan çalışmalardan bahsetti. Çıtır, parkurun doğa severler tarafından ilgi göreceğine inandığını ve ilçenin turizm potansiyelinin artacağını söyledi.

CHP Ordu Milletvekili Seyit Torun da konuşmasında, Çamaş Kanyonu’nun doğal güzelliklerinin korunması ve turizme kazandırılması için gereken desteğin verileceğini belirtti.

Copyrigt © 2023 T.C. Çamaş Belediyesi ®