deneme bonusu hot air balloon tours cappadocia eseranaokulu.com/a>

Çamaş’ta büyüdüm, Çamaş’ta gördüm, Çamaş’la paylaştım.

     Çamaş’ta büyüdüm, Çamaş’ta gördüm, Çamaş’la paylaştım.

Çamaş, bizim köklerimizin, kimliğimizin bir yansımasıdır. Ben sokakta yürürken karşılaştığınız, omuz omuza değdiğiniz, sizin ailenizin, Çamaş’ın  bir kızıyım.

 Çamaş’ta büyüdüm, Çamaş’ta gördüm, Çamaş’la paylaştım.

 Çamaş’ın sorunlarını en iyi bilen bizleriz. Yıllardır Çamaş’ta aynı adreste, aynı duruşla, aynı sorunları, ihtiyaçları sizinle birlikte ben de görüyor, ben de yaşıyorum.

Bizi en iyi biz anlarız! Şimdi, ilçemizin geleceği için buradayım. Ben de sizler gibi bu toprakların evladıyım. Çamaş Belediye Başkanı olarak, ilçemize ve sizlere hizmet etmek için buradayım.Biliyorum ki, her birimizin hayalleri, umutları ve talepleri var. Gençlerimizin geleceği parlak olsun, çocuklarımız güven içinde büyüsün, yaşlılarımız huzur içinde yaşasın istiyoruz. Engelliler için daha erişilebilir semtler, kadınlar için daha güvenli bir çevre hayal ediyoruz.

 Sizlerin sesi, talepleri ve umutları benim en değerli kılavuzumdur. Çamaş'ı daha yeşil, daha temiz, daha yaşanabilir bir ilçe haline getirmek için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Parklardan sokaklara, altyapıdan kültürel etkinliklere kadar her alanda birlikte çalışacağız. Çamaş, sadece bir coğrafya değil, aynı zamanda birlikte yaşamın, dayanışmanın ve sevginin sembolüdür. Sizlerle birlikte, bu sembolü daha da parlak bir geleceğe taşıyacağız. Birbirimizi dinleyeceğiz, sorunlarımıza çözüm bulacağız, hayallerimizi gerçekleştirmek için hep birlikte çalışacağız. Bu yolculukta, sizlerin desteği, güveni ve duaları benim en büyük gücüm oldu. Birlikte, Çamaş'ı daha ileriye taşıyacağız. Şimdi, birlikte daha güzel günler için yoldayız. Merak etmeyin! Biz birbirimize yeteriz ve tüm zorlukları siz hemşehrilerimle birlikte çözeriz.

 Sevgi ve Saygılarımla...

Copyrigt © 2023 T.C. Çamaş Belediyesi ®